KURUMSAL
RUN FOR MORE
Logomuzun odak noktasında alfabemizin ve marka adımızın ilk harfi olan A’yı göreceksiniz. A’nın etrafında dönüş yapan ok, enerji dönüşümünü, yeniliği ve gelişimi temsil ederken, adımızın üzerinde bulunan kesintisiz geçişler ise ‘kesintisiz enerji’yi ifade ediyor.

Logomuz, fikrini dönüşüm, akım, dinamizm gibi unsurlardan alırken dinamikliğini ise enerjide buluyor.

‘‘Run for more…’’

Her marka, müşterilerinin taleplerine göre hizmet ya da ürün alanını geliştirerek onların beklentilerini karşılamayı arzular. Araştırmalar yapar, geribildirimleri alır, kendini yeniler ve faaliyet kollarında büyümeye devam eder.

Bizler ise Altaş Jeneratör olarak sorumluluklarımızın durmaksızın arttığı, değişen ve dijitalleşen dünya koşullarında müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçerek proaktif bir yaklaşımla daha fazlasına ulaşmak istiyoruz. Hedeflerimize artan heyecanımız ve tutkumuzla sarılıp ‘fazlası için çalışıyoruz.’

Kesintisiz enerjiye ve üretime sadece bizlerin değil önce ülkemizin sonra tüm dünyanın ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Bu inancımızı sloganımıza taşıyor, tüm insanlığa bir çağrıda bulunuyoruz: Hedefleri inovatif anlayışla büyüterek, katma değer yaratabilmek adına gelin, fazlası için çalışıp geleceğe kesintisiz enerjiyle ve kararlı adımlarla birlikte yürüyelim.

Sizler daha fazlasını hak edersiniz, bizler daha fazlası için çalışırız.Dijital ürün kataloğumuzu incelemek için
TIKLAYINIZ